Appka pro spokojené majitele nemovitostí

Pro koho je VISI

VISI n abízí kontrolu výstavby i záruční servisv jednom - řeší problémy s kvalitou a reklamacemi budov. VISI zaručuje jednoduchost a dokonalé work-flow.

Majitelé bytů a domů

Jednotlivci, kteří chtějí jednoduše komunikovat o záručních servisních požadavcích a údržbě svých domovů.

Investor a stavební dozor

Profesionálové, kteří hledají jednoduché řešení pro přehledno správu projektů výstavby a technický dozor.

Správci nemovitostí

Pro ty, kteří potřebují platformu pro efektivní správu a údržbu budov a chtějí mít vše přehledně a jednoduše na jednom místě.

Stavební firmy

Moderní firmy, které hledají efektivnější způsob, jak řídit záruční servis a reklamace. Vše na jednom místě, vše přehledné v jedné aplikaci.

Kdy VISI pomůže?

Podívejte se na několik případových studií, díky kterým zjistíte, jak vám VISI ušetří čas i peníze.

Majitelé bytů a domů

Koupil jsem si nový byt a po třech týdnech mi upadla klika od balkonu. Jednoduše jsem si otevřel VISI, našel plánek bytu a stejně jako v google mapách jsem v plánku označil balkonové dveře. Hned se vytvořil špendlík s jednoduchým formulářem.
Z nabídnutého seznamu jsem vybral, co se pokazilo, vyfotil kliku a uložil. Zpráva se okamžitě odeslala záručnímu servisu, který aplikaci také používá.

Za chvíli se v aplikaci zobrazila zpráva od Šárky ze zákaznického servisu, že by potřebovala vyfotit kliku také z jiné strany. Po uložení fotky se do hodiny objevila zpráva, že reklamace byla uznána a dostal jsem návrh tři možných termínů opravy. Vybral jsem si jeden z nich. V ten den přijel technik, přimontoval novou kliku, vyfotil ve VISI opravenou kliku a já jsem podpisem ve svém mobilu potvrdil opravu. Hotovo.

Investor a stavební dozor

Stavím si chatu na Vysočině a o vše se mi stará místní stavební firma. Do aplikace VISI má přístup stavbyvedoucí firmy. Máme ve VISI uložené výkresy a řešíme přes VISI dotazy stavební firmy, dozoru i moje podněty.

Vyhovuje mi, že vše vyřizujeme v aplikaci a nemusím řešit přeposílání mailů nebo dostávat přes sms hromady fotek a dotazů. Vše máme přehledně na jednom místě. Stavební firma ukládá fotky z rozestavěné koupelny a pokládání vany. Vidím průběh stavby a řešení aktuálních úkolů v reálném čase. Vidím, co se řeší, i když jsem daleko.

Správce nemovitosti

Jsem údržbář kancelářské budovy a VISI používám na denní bázi k přijímání a odesílání podnětů k údržbě. Dostanu zprávu od nájemce, že jim teče oknem voda při dešti, objednám hned servisáka od oknařů (přiřadím mu úkol). Já zase posílám požadavek na dodavatele kotle, že je potřeba dodat náhradní díl. 

Opravář: Když zákazníkovi opravím vadu, chci, aby mi na mobilu hned podepsal, že souhlasí s opravou. Podobně jako když se podepisuje převzetí balíku od doručovací firmy.

Stavební firmy

Jsem stavbyvedoucí a používám VISI k uložení hlavních úkolů. Vím, že se k nim v apliakci dostanou potřební lidé, kteří jednoduše poznají, co je potřeba udělat. Zároveň mě přímo v aplikaci dávájí informace o stavu své práce. Mám přehled, co je a co není hotové. Jiné úkoly řeším přímo na stavbě s dělníky bez mobilu.

Pokud něco řeším v mobilním telefonu, nemám čas procházet zprávy, maily, smsky, whatsapp a další aplikace. Zároveň však potřebuji mít vše na jednom místě - proto používáme VISI. Výhodou je, že mi stačí jen mobil - nepotřebuji tablet ani počítač.